21 Mart 2014

Avon Infinitize Maskara

Merhabalar bugün Avon Infinitize maskarayı inceleyelim. Ruj aldığımda yanında hediye olarak geldi. İlginç fırça tasarımı en dikkat çeken tarafı. 
Uzunlu kısalı kılları plastik. Plastik fırçaları sevmiyorum bunu da kullanırken dikkat etmedim ve kirpik diplerime değince battı canımı yaktı :) Ama bu tasarım sayesinde en uçtaki kısa kıllar göz pınarımızdaki ve alt kirpiklerimizi kolayca boyuyor kıvırıyor. İlk kat sürüldüğünde çok kıvırmıyor. İkinci katta istediğiniz kıvrımı elde ediyorsunuz. Kirpiklerde ağırlık yapmıyor topaklanma dökülme vs. yapmıyor.
İlk kat.


İkinci kat. Her ne kadar fotoğrafta uçlarda topaklanma yapmış ve kirpiklerimi yapıştırmışta olsa bu aldığım ilk gün çekildiği için böyle. Genel olarak maskaralar yeni açıldığında böyle sorunlar yapabiliyor. Şuan böyle bir sorunum yok. Açıkcası günlük kullanıma uygun bu maskaradan memnunum.
Siz bunu kullandınız mı?
Sevgiler
xxx
4 yorum:

 1. Evet ilk alındığında bazı rimeller topaklandırabiliyor ama kıvırması,uzatması iyi görünüyor .Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 2. Yaa araları çok ayrık diye mi acaba ben hiç memnun kalmadım :/ Hiç hacim vermedi ve kirpik diplerime batıyor.. Bence uzun ve gür kirpikler için uygun :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin doğru olabilir bitse bir daha almayacağım zaten ve evet acıtıyor iğne gibi :)

   Sil

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.